Sık Sorulan Sorular

Sitenizden yaptığım alışverişin gizliliğine ne derece güvenebilirim?

Giyinn.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.Ayrıca Giyinn.com E-Ticaret Bilgi Platformu (ETBIS) üyesidir.

Adres vermek istemiyorum. Nasıl alışveriş yapabilirim?

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz. Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarını vermeniz yeterli olacaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.

Siteniz ne kadar güvenilir?

Sitemizde kurulan SSL güvenlik alt yapısının yanı sıra 3D Secure sistemi uygulanır. Bu sistem internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği bu “güvenli sanal alışveriş” çözümleri ile kart sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün (hafta içi) 14.30 a kadar kargoya verilir. Kargoya verildiği anda sms bilgilendirimesi tarafımızca yapılır.

Kaç günde elime ulaşır?

Siparişiniz bulunduğunuz şehre göre kargoya verildikten sonra, 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Siparişimi taşıyan kargo görevlisi, taşıdığı paketin içeriğini biliyor mu?

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

Şu Ürün stokta var mı?

Sitemizdeki bütün ürünler stoklarımızda mevcuttur. Eğer herhangi bir ürün tükenirse, sitemizde “Tükendi” yazısını göreceksiniz.

Hangi yollarla ödeme seçenekleri sunuyorsunuz?

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde dört farklı yolla ödeme seçeneği sunuyoruz. Banka yoluyla havale/EFT, internetten kredi kartı ile ödeme, kargo şubesinde ya da kapıda nakit veya kredi kartı ile tek çekim  ödeme seçeneklerimizden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kredi kartına kaç taksit yapıyorsunuz?

Bonus kartlarına peşin fiyatına 3 taksit, veya 6 veya 12 taksit imkanı.

Kapıda ödemelerde kredi kartı geçer mi?

Kargo şubesinde veya teslimat adresinde ödemek isterseniz Kredi Kartı geçerlidir. – Kapıda nakit veya Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.