SİPARİŞ VE GİZLİLİK

Giyinn.com olarak, kullanıcılarımızın bilgilerinin gizliliği ve güvenliği bizim için ilk sırada geliyor. Web sitemizden yapacağınız alışverişleri gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Bizimle paylaştığınız bilgiler tamamen gizli tutulacak, siparişleriniz ise tamamen nötr paketler içerisinde size teslim edilecektir.

Adres vermeden satın alabilirsiniz. Siparişinizi size en yakın kargodan teslim alabilirsiniz.

Bize sadece Şehir, Mahalle ve irtibat telefonu detaylarını vermeniz yeterli olacaktır. Bütün siparişler gizli paketlerde gönderilir.

Giyinn.com, Ticaret Bakanlığı ETBİS (E-Ticaret Bilgi Platformu) sistemine kayıtlı bir kuruluştur. Sitemizde kurulan SSL güvenlik alt yapısının yanı sıra 3D Secure sistemi uygulanır. Bu sistem internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş bir sistemdir. Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği bu “güvenli sanal alışveriş” çözümleri ile kart sahipleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.

Siparişiniz onaylandıktan sonra aynı gün 14.30 a kadar kargoya verilir. Kargoya verildiği anda sms bilgilendirimesi tarafımızca yapılır.

Siparişiniz bulunduğunuz şehre göre kargoya verildikten sonra, 1-3 iş günü içerisinde size ulaşacaktır.

Hayır. Sitemizde gizli kargo ve gizli paket uygulaması yapılır. Yapılan tüm alışverişlerde ürünler, gizli paketler içerisinde gönderilir. Gizli paketler, kargo firmasına kapalı verilir ve paket üzerinde logo veya marka ibaresi bulunmaz. Böylece kargo firması ve yetkilileri dahil kimse paket içerisinde ne taşıdığını bilmez ve size aynı gizlilikte teslimat yapılır.

ÖDEME HAKKINDA

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde iki farklı yolla ödeme seçeneği sunuyoruz. Banka yoluyla Havale/EFT, İnternetten kredi kartı ile ödeme seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Kapıda ödeme hizmetimiz çok yakında başlayacaktır.

Bonus kartlarına peşin fiyatına 3 taksit, veya 6 veya 12 taksit imkanı.